Japonia
Miecz samurajski
 
  Dzisiaj jest:  środa, 20 września 2017  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty  
Dodaj stronę do ulubionych Ustaw stronę jako startową Napisz do administratora

REGULAMIN

1.Serwis foto-modelki.pl jest własnością J&J studio Jacek Ziółkowski, 85-322 Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 30.

2.Serwis adresowany jest do modelek oraz kandydatek na modelki, które ukończyły co najmniej 15 lat, oraz wszystkich osób i firm zainteresowanych współpracą z nimi.

3.Serwis foto-modelki.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość podanych danych i zdjęć modelki. Osoba wysyłająca formularz zgłoszeniowy oświadcza, że zawarte tam dane są prawdziwe, zdjęcia przedstawiają jej wizerunek i ma prawo do dysponowania nimi.

4.Administrator serwisu zaleca, by zdjęcia były podpisane, są po to odpowiednie pola w formularzu zgłoszeniowym modelki. Nadesłane zdjęcia mogą posiadać sygnatury ich autorów, ale nie mogą zawierać danych kontaktowych (www, mail, tel), gdyż w takim przypadku będą uważane za reklamę i mogą być te zdjęcia usuwane przez adminstratora bez uprzedzenia, lub będą te fragmenty zdjęcia z danymi zasłaniane.

5.W przypadku zauważenia na tej stronie zdjęć, do których zamieszczenia praw modelka nie miała, prosimy o taką informację do administratora. Po zweryfikowaniu takiej informacji będą one usuwane.

6.Modelka może w każdej chwili sama zmodyfikować swoją ofertę poprzez dodanie czy usunięcie zdjęcia, uaktualnić dane, a także usunąć swoją ofertę z serwisu.

7.W przypadku wystąpienia z roszczeniami w stosunku do admistratora serwisu foto-modelki.pl przez osoby trzecie, z tytułu naruszenia ich praw przez wykorzystanie fotografii nadesłanej przez modelkę, zobowiązuje się ona do zaspokojenia tych roszczeń.

8.W Formularzu zgłoszeniowym modelki pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane do wysłania tej ankiety - bez ich wypełnienia rejestracja nie będzie możliwa, natomiast informacje wpisane w polach oznaczonych wykrzyknikiem (!) będą widoczne na stronie modelki.

9.Administrator serwisu foto-modelki.pl zastrzega sobie prawo do weryfikacji nadesłanych zgłoszeń, nie publikowania niektórych zdjęć oraz usuwania wybranych ofert bez podania przyczyny.

10.Każda osoba, której oferta zamieszczona jest na łamach serwisu, jest zobowiązana do udzielania odpowiedzi na korespondencję przysyłaną przez administratora.

11.Dane kontaktowe typu telefon, e-mail, nr GG należy wpisywać tylko w przeznaczone do tego pola formularzy. Nie będą one widoczne na stronach serwisu. W przypadku umieszczenia danych kontaktowych w polach do tego nie przeznaczonych lub na zdjęciach administrator będzie takie wpisy/zdjęcia usuwał.

12.Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych form promowania uczestniczek serwisu z możliwością wykorzystania w tym celu zdjęć modelek, oraz ich danych publikowanych na stronie foto-modelki.pl, w tym do rozszerzenia prezentacji ofert modelek także w innych serwisach administrowanych przez J&J studio.

13.Kontaktowanie się z modelkami serwisu jest możliwe poprzez wysyłanie wypełnionego formularza zapytania.

14.Administrator serwisu nie podaje danych kontaktowych modelki pracodawcom. Czyni to ona sama, o ile jest zainteresowana ofertą i na nią odpisuje – już bez naszego pośrednictwa, chyba że nas do tego dodatkowo upoważni będąc modelką J&J studio.

15.Modelce przekazywane są dane, które pracodawca umieszcza w polach formularza zapytania oraz numer IP komputera z którego wysłano taką ofertę.

16.Administrator nie bierze odpowiedzialności za oferty przekazywane modelkom! Przekazywanie ofert jest automatycznie, nie mamy na przesyłaną treść wpływu.

17.Wszystkie działania modelek i pracodawców na tej stronie są rejestrowane, łącznie z adresem IP komputera.

18.Serwis foto-modelki.pl jest też po części miejscem naboru odpowiednich kandydatek dla Agencji J&J studio. Modelki zainteresowana współpracą z tą agencją zaznaczają odpowiednie pole w formularzu.

19.Oferta modelki zostaje umieszczona w serwisie na czas nieokreślony.

20.Administrator serwisu foto-modelki.pl zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu. Ewentualne zmiany w regulaminie mogą być wprowadzane bez uprzedzenia i są wiążące od chwili ich opublikowania na stronie.

21.Zamieszczenie oferty oznacza akceptację regulaminu.
strona główna | Twój schowek | modelki | wyszukiwarka | zgłoszenie | logowanie | porady
zapytanie | regulamin | ogłoszenia | forum | linki
 
© 2005 about.pl